Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer Wall Mirror Sabbiate nga Viadurini Decor

Kod: SABBIATE
lek 93.194,20 lek 120.404,92 -23%

madein_italy

- +
Masat
120x80 (pasqyra 100x44 cm)
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Decor
Nëse keni kërkesa specifike ose keni nevojë për një sasi të caktuar artikujsh, kërkoni një citat duke dërguar një email tek klienti@viadurini.it.
Designer Wall Mirror Sabbiate nga Viadurini Decor
Sabbiate është zbukuruar me dorë në një material rrëshirë të ngulitur.
Mbarim super me shkëlqim, ai mund të pozicionohet vertikalisht dhe horizontalisht.

Prestigj dhe origjinalitet: koleksioni i ri Viadurini Decor ofron një gamë të gjerë formash dhe përfundimesh, të cilat plotësojnë çdo kërkesë të stilit të arredimit. Hijeshia e dizajnit plotësohet me materialet më të mira; kombinimi i ngjyrave dhe teknikave krijon një koncept të ri të tridimensionalitetit.
Produktet Viadurini dekor janë prodhuar me dorë në Itali nga artizanë mjaft të aftë , duke përdorur materiale eko-miqësore dhe përfundime dhe ngjyra jo toksike të bazuara në ujë. Pasqyrat Pintedecor janë pasqyra qelqi të sigurisë me fiksim të rregullueshëm të murit.
Këto janë disa masa paraprake që Viadurini Decor i kushtoi krijimeve të saj, në mënyrë që të garantojë një produkt me cilësi të lartë 100% të bërë në Itali.
Arsyet e mira për të blerë:
  • cilësi e shkëlqyeshme
  • punuar me dorë
  • 100% e bërë në Itali
  • punë e aftë
  • materiale ekologjike
  • mbarimet dhe ngjyrat jo toksike

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi