Made in Italy

Dhomë dite në natyrë me divan dhe 2 kolltuqe në pëlhurë e prodhuar në Itali - Suki

 • Made in Italy
 • Kod: SUKI
Lekë 641,948 Lekë 802,435 -20%
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Metal

Sallon ne jashte prej pëlhure dhe metali me divan dhe 2 kolltuqe Prodhuar ne Itali.

Sallon ne jashte teresisht i prodhuar ne Itali me divan dhe 2 kolltuqe te veshura me pelhure 100% polipropileni me konstruksion metalik te lyer . Një zgjidhje mobilimi e karakterizuar nga linja të forta dhe qoshe të rrumbullakosura që ju mbështjellin dhe ju mirëpresin si një përqafim i ngrohtë. Ideale për dizajnimin e hapësirave në emër të sharmit bashkëkohor , kjo përbërje kopshti përmban ndenjëse të mëdha dhe profile të buta të nënvizuara nga një strukturë gjeometrike me një estetikë minimale .

Një dhomë e plotë ndenje e krijuar për ata që kërkojnë një stil të matur dhe elegant që mund t'i japë hapësirave të tyre një prekje moderniteti dhe freskie. Falë shkathtësisë së tij të theksuar të përdorimit të nënvizuar nga kombinimet e ndryshme të mundshme të ngjyrave, ai i jep vetes pasurimin e kopshteve, tarracave dhe verandave në një mënyrë të përsosur, duke rezultuar gjithashtu i përsosur pranë pishinës ku krijon një atmosferë të mrekullueshme mikpritëse dhe harmoni të përsosur me mjedisin përreth. .

Dimensionet :
 • divan: L 235 x D 94 x H 75 cm;
 • kolltuqe: L 105 x D 94 x H 75 cm.
Mbarimet e sediljeve në dispozicion :
 • yll i bardhë;
 • yll balte gri.
Përfundimet e strukturës në dispozicion :
 • Perla e Bardhë;
 • e bardhë e stampuar;
 • baltë;
 • ngjyrë bezhë;
 • e zezë;
 • bronzi;
 • gri e vjetër.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro