Made in Italy

Divan me kopsht 3 vendësh me shezlong në alumin dhe pëlhurë - Filomena

 • Made in Italy
 • Kod: FILOMENA4
lek 896.029,68 lek 1.120.037,10 -20%
Koha e dërgimit 3-4 javë pune
Materiali i strukturës alumini
Gjatësia (cm) 386
Thellësia (cm) 223
Lartësia (cm) gjithsej 98, vendi 40

Divan luksoz kopsht 3 vendesh me shezlong, strukturë alumini dhe pëlhurë i papërshkueshëm nga uji i prodhuar në Itali.

Isshtë detaji i këmbës së aluminit të derdhur që shtyn tapicerinë për t'i dhënë kësaj divani të jashtëm 3-vendësh me shezlong modelin e rafinuar që e dallon atë dhe e personalizon atë në qetësinë e tij zyrtare.
Thelbësia e rafinuar e linjave dhe vëllimeve është e kombinuar me materialitetin e pëlhurave, për një efekt vizual elegant dhe konstruktivisht të fortë që rrit si mjedisin e brendshëm ashtu edhe atë të jashtëm.

Koleksioni karakterizohet nga detajet e këmbës së aluminit si një pikë fokale e kombinuar me ashpërsinë formale dhe modulare të mbushjes, për të përjetuar jashtë për sa i përket relaksimit dhe shoqërimit maksimal, të ulur në divan, rreth një tavoline ose të shtrirë në shezlong .

Karakteristikat teknike dhe materialet:
Struktura dhe këmbët janë bërë prej alumini të veshur me pluhur epoksi , të lehtë për tu trajtuar dhe ideale për përdorim në natyrë. Ekzistojnë rripa elastikë për të mbështetur sediljen në pëlhurë të papërshkueshme nga uji e mbulesë plotësisht e lëvizshme e përbërë nga jastekë gome të mbushur me shkumë, të mbyllura në një membranë të frymëmarrjes, por të papërshkueshme nga uji. Struktura e mbështetëses është e lidhur me bazën përmes një sistemi bashkimi të shpejtë.

Përfundon në dispozicion:
 • rërë metalike alumini gri dhe pëlhura sunbrella në argjend savane
 • pëlhurë alumini me gunë dhe pëlhurë sunbrella në savanën e zinkut
 • rërë metalike prej alumini gri dhe pëlhurë melange salmon
Jastëkët dekorativë përfshinin: 2 të mëdha dhe 2 të vogla në pëlhurë sipas përfundimit të zgjedhur për divanin.
Shënim: sipas kërkesës, është në dispozicion një mbulesë mbrojtëse të cilën sugjerojmë ta përdorni gjatë periudhave të mos përdorimit të produktit. Shazhi është i disponueshëm si në versionin e djathtë ashtu edhe në të majtë të divanit, sipas nevojave tuaja, falë modelit modular. Për specifika ose më shumë informacion, na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në