Made in Italy

Divan metalik për kopshtin modern me cilësi të lartë prodhuar në Itali - Karol

 • Made in Italy
 • Kod: KAROL
lek 273.664,72 lek 390.949,59 -30%
Material metali
Koha e dërgimit 4-5 javë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 81.5
Lartësia (cm) 63

Divan i jashtëm në metal me jastekë pëlhurash të koordinuar të disponueshëm në përfundime të ndryshme, send luksoz i prodhuar në Itali.

Ky divan i jashtëm ka një dizajn rigoroz me një shije të vendosur bashkëkohore, por figura e fortë dhe imponuese zbutet nga mbështetëse të mëdha të rrumbullakosura dhe pëlhura e jashtme e koordinuar për 3 jastëkët e përfshirë për sediljen, pjesën e pasme dhe mobiljet.
Një plotësues modern që shquhet për cilësinë e tij, i bërë tërësisht në Itali , dhe për modelin e tij të dobishëm, të modës dhe asnjëherë banal, me minimalizmin e tij pa teprime dhe skaje, dhe karakterizohet nga një vëmendje e saktë në detaje.

Përfundon në dispozicion:

 • blu blu - pëlhurë blu
 • dahlia e kuqe - pëlhurë e kuqe
 • jeshile e urtë - pëlhurë e gjelbër
 • Pëlhurë e verdhë majane - bezhë
 • shi - pëlhurë blu
 • pëlhurë e bardhë - e kuqe
 • pëlhurë e zezë - bezhë
NB: Struktura themelore është gjithashtu në dispozicion në ngjyra të tjera RAL, për një gamë të pasur dhe të gjallë që ndjek trendet e modës. Për ta zbuluar, kontaktoni me ne duke plotësuar formularin e duhur.

Materiale:
 • metali
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në