Divan për kopsht 3 vendësh në alumin dhe litar me jastëkë pëlhure - Rasti

  • Kod: RASTIDIV
Lekë 224,663 Lekë 249,625 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i strukturës Gërshetimi i litarit dhe aluminit
Gjatësia (cm) 165
Thellësia (cm) 79
Lartësia (cm) 70

Divan kopsht 3 vendësh me strukturë litari dhe metali dhe jastëkë pëlhure akrilik.

Divan në ambiente të jashtme i bërë me përfundim grafit të ngjyrosur prej alumini dhe litari poliester të plotë me jastëkë vendesh dhe shpine të mbuluara me pëlhurë akrilike kafe . Një sedilje për ambiente të jashtme që ndërthur funksionalitetin dhe një pamje të këndshme estetike, duke arritur kështu të ofrojë një zgjidhje perfekte mobilimi për ata që kërkojnë një produkt sa më të rehatshëm dhe mikpritës, aq edhe elegant dhe të aftë për të krijuar një harmoni të mrekullueshme me elementët e tjerë të mobiljet përreth.

Nuancat e ngjyrave të përdorura pasurojnë personalitetin e divanit me një prekje të shkathtësisë, duke e bërë atë ideale për plotësimin e çdo hapësire të jashtme, si shtëpiake ashtu edhe kontraktuale, me karakter dhe stil , duke i dhënë jetë një mobiljeje ekskluzive dhe veçanërisht funksionale . Përveç kësaj, materialet e përdorura sigurojnë një produkt rezistent me një qëndrueshmëri të shkëlqyeshme, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për ata që duan të kalojnë momentet e tyre të lira në ajër të hapur duke iu përkushtuar relaksimit.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro