Designer Dresser me 5 sirtarë në Bredh dhe Hekuri - Doran

  • Kod: DORAN
lek 111.434,35 lek 169.145,00 -34%
Material Hekuri dhe Druri
Masat 122x49x85 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Komo me 5 sirtare prej druri bredhi dhe hekuri me model modern.

Mobiljet e dhomës së gjumit duhet të zgjidhen me kujdes dhe vëmendje të veçantë, pasi ato duhet të ndihmojnë në rikrijimin e një ambienti funksional dhe relaksues. Dresset dhe tavolinat e shtratit ju lejojnë të ruani objektet dhe rrobat rregullisht, duke i dhënë dhomës një ndjenjë pastërtie dhe harmonie. Viadurini Living ofron artikuj rezistentë, me lloje të ndryshme dizenjosh, të cilat përshtaten mirë për çdo kontekst mobilimi.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në