Banak Bari i Jashtëm 250x70 cm Nga Tiku i Ricikluar - Pamje

  • Kod: VISTA
Lekë 98,787 Lekë 123,483 -20%
Material dru tik i ricikluar
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 250
Thellësia (cm) 70
Lartësia (cm) 107

Bari i kopshtit i bërë nga druri i ricikluar i tik

Banak i jashtëm i barit i bërë tërësisht nga dru tik i ricikluar.

Shndërroni hapësirën tuaj të jashtme në një vend komoditeti dhe stili me këtë banak të ricikluar prej druri dru tik . E përkryer për kopshtin, tarracën ose oborrin e shtëpisë, ky banak kombinon qëndrueshmërinë dhe dizajnin bashkëkohor , duke krijuar një ambient elegant dhe funksional për momentet tuaja relaksi dhe kënaqësie.

I bërë nga dru tik i ricikluar , ky banak bar nuk është vetëm një zgjedhje miqësore me mjedisin, por edhe jashtëzakonisht e qëndrueshme. Druri i ricikluar i tik-it i jep unike çdo pjese, me kokrra natyrale dhe nuanca të ngrohta që shtojnë një prekje origjinaliteti dhe karakteri në dekorin tuaj të jashtëm.

Dizajni minimalist dhe linear integrohet në mënyrë perfekte në çdo kontekst, duke ofruar një sipërfaqe të madhe dhe të qëndrueshme për të servirur pije, meze dhe duke krijuar këndin e përsosur të barit në natyrë. Qëndrueshmëria e drurit të tik garanton jetëgjatësi dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë, duke e bërë këtë banak një zgjedhje praktike dhe me stil.

Dimensionet:

  • gjatësia 250 cm
  • thellësia 70 cm
  • lartësia 107 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro