Made in Italy

Baza e tavolinës së kopshtit në çelik të galvanizuar me majë HPL Prodhuar në Itali - Brienne

 • Made in Italy
 • Kod: BRIENNE
lek 140.644,52 lek 200.920,75 -30%
Material Çeliku dhe HPL
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 185
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 73

Tavolinë kopshti me bazë çeliku dhe majë HPL Made in Italy.

Tavolinë në natyrë e prodhuar në Itali me bazë çeliku të galvanizuar dhe majë HPL . Prodhimi i veçantë i çelikut e bën bazën e tavolinës rezistente ndaj agjentëve gërryes atmosferikë si shiu acid dhe kripa. HPL është një lloj materiali i përshtatshëm për përdorim të jashtëm , i përbërë nga shtresa fibrash celuloze të ngopura me rrëshira termofikse dhe gjithashtu lejon rezistencë të lartë ndaj agjentëve atmosferikë.

Dizajni i përkulur plot linja të buta e bën tryezën një pjesë të përjetshme të mobiljeve të jashtme. Ngjyrat e ndryshme të disponueshme lejojnë një shumëllojshmëri të gjerë vendosjeje dhe e bëjnë produktin të përshtatshëm si për një stil arredimi më të sofistikuar ashtu edhe për një stil më eklektik.

Përfundimet bazë të disponueshme :
 • e zezë;
 • e bardhë e stampuar;
 • baltë;
 • gri e vjetër.
Përfundimet kryesore të disponueshme :
 • mahe;
 • çimento;
 • flakë e zezë.
Mirëmbajtja : Për pastrimin e shpeshtë të pjesës së sipërme HPL, rekomandojmë përdorimin e ujit dhe sapunit neutral dhe një leckë të butë për tharje. Shmangni produktet gërryese ose aceton. Gjithashtu sugjerojmë që përpara se të vazhdoni me trajtimin e plotë, të bëni një provë me detergjentin e zgjedhur në një cep që nuk bie në sy.
Për bazën rekomandojmë pastrimin me detergjente delikate çdo dy/tre muaj dhe mbrojtjen me produkte me bazë vaji nëse tavolina do të vendoset në një zonë bregdetare.

NB : Tabela disponohet në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në