Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çifti Poufs Moderne Ruajtje Burgundy në kadife dhe dru - Wallace

Kod: WALLACE
lek 62.195,92 lek 93.293,88 -33%
- +
Material
Druri dhe pëlhura
Masat
diametri 71x41 cm; diametri 55x33 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Çift poufësh me enë prej druri me ngjyrë burgundi dhe sedilje prej kadifeje.

Zgjedhja e vendeve të duhura për shtëpinë tuaj është një operacion që duhet të kryhet me kujdes dhe vëmendje. Në fakt, këto janë elemente arredimi me një rëndësi të fortë funksionale, si dhe estetike. Një sedilje, qoftë divan, karrige për dhomën e ngrënies, qese apo kolltuk, duhet të ofrojë komoditet optimal që shoqëron momentet tona të relaksimit, por në të njëjtën kohë duhet të ketë një vlerë dekorative dhe të përputhet mirë me mobiljet e kontekstit në të cilën është futur.
Viadurini Living ofron një gamë të gjerë artikujsh që plotësojnë një larmi stilesh dhe nevojash komoditeti.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi