Made in Italy

Boat Design Tavolinë Kafeje Ovale Metal dhe Glass Etched - Embarkation

 • Made in Italy
 • Kod: IMBARCO1
lek 111.191,98 lek 130.814,09 -15%
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Material i sheshtë xhami
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 70
Lartësia (cm) 37

Tavolinë kafeje ovale e sipërme metalike dhe xhami, dekorime të ndryshme prodhimi në Itali.

Kjo kafe ovale tavoline ka një strukturë në poliuretani dhe bazë metalike të lyer me xham të ngrirë.
Karakteristika e veçantë e komplementit jepet nga baza e fortë që ngushtohet në tokë duke u ankoruar në një çakëll që i jep atij stabilitet, duke i dhënë një formë origjinale varke që përmirësohet nga shkëlqimi i majës së xhamit.

Përfundimet në dispozicion:
 • Baza e grafitit të stampuar - maja e bardhë e etched
 • Baza e mat-gri pëllumbi - maja e gdhendur në ngjyrë gri pëllumb
 • bazë e bardhë e stampuar - sipër hirit e etched me acid
Zgjedhja e materialeve dhe proceseve gjithnjë e më të qëndrueshme të kombinuara me një shije të rafinuar dhe lineare i jep jetë një dizajni bashkëkohor dhe me përvojë të cilësisë së lartë tërësisht Prodhuar në Itali .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në