Made in Italy

Divan 2 vendësh për kopshtin me jastëk të përfshirë Made in Italy - Prato

 • Made in Italy
 • Kod: PRATO1
Lekë 150,145 Lekë 166,828 -10%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës metalike
Materiale-back litar
Gjatësia (cm) 152
Thellësia (cm) 65
Lartësia (cm) 72
Lartësia e sediljes (cm) 42
Lartësia e krahut (cm) 63

Divan kopshti 2-vendësh me strukturë metalike dhe litar dhe sedilje në pëlhurë Made in Italy

Divan i jashtëm 2-vendësh i bërë me strukturë metalike, jastëkë sedilje prej pëlhure dhe mbështetëse me litar, tërësisht Prodhuar në Itali.
Ky divan kopshti është një himn i vërtetë për elegancën funksionale . Linjat e tij metalike si fije pasqyrojnë dritën në një lojë hijesh dhe reflektimesh që magjeps dhe mirëpret. Pëlhura e jastëkut, e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve ultraviolet , është plotësuesi i përsosur i strukturës, duke ofruar një ndenjëse të butë dhe tërheqëse pa sakrifikuar stilin. Pavarësisht nëse jeni duke pirë kafe në mëngjes ose duke menduar për perëndimin e diellit, ky divan është shoqëruesi ideal për çdo moment pushimi, duke kombinuar pa mundim bukurinë e dizajnit italian me funksionalitetin e krijuar për të jetuar në natyrë.

Përfundimet e disponueshme:
 • strukturë e bardhë e stampuar, sedilje gri, litar balte
 • strukturë balte, ulëse nishani, litar balte
 • strukturë antracit, ndenjëse antracit, litar i zi
 • strukturë balte, sedilje brisa, litar balte
Dimensionet:
 • gjatësia: 152 cm
 • thellësia: 65 cm
 • lartësia: 72 cm
 • Lartësia e sediljes: 42 cm
 • Lartësia e mbështetëses së krahut: 63 cm
NB: jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro