Made in Italy

Divan i jashtëm 2 vendësh me sedilje të mbushur Prodhuar në Itali - Mbjellëse

 • Made in Italy
 • Kod: FIORIERA1
Lekë 278,461 Lekë 309,401 -10%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 170
Thellësia (cm) 87
Lartësia (cm) 74
Lartësia e sediljes (cm) 45
Lartësia e krahut (cm) 74

Divan kopshti 2-vendësh me strukturë metalike dhe sedilje në pëlhurë Made in Italy

Divan i jashtëm 2-vendësh i bërë me strukturë metalike dhe sedilje prej pëlhure , tërësisht Prodhuar në Itali.

Zbuloni kombinimin perfekt të dizajnit dhe relaksimit me këtë divan kopshti me linja të pastra. Me kornizën e saj metalike, kjo ndenjëse shton një prekje të elegancës minimaliste në çdo hapësirë të jashtme . Pëlhura, e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV, mbështjell një mbushje të butë që ju fton në momente pushimi autentik. Përfundimet e disponueshme të pëlhurave përzihen në mënyrë harmonike me mjedisin përreth, duke reflektuar dritën e diellit dhe duke ndihmuar në krijimin e një atmosfere qetësie dhe stili. I vendosur pranë një pishine me gaz ose në një cep të gjelbër të kopshtit, ky divan është një premtim i rehatisë dhe bukurisë së qëndrueshme që sfidon kohën.

Përfundimet e disponueshme:
 • Struktura e bardhë e stampuar, ndenjëse yll krem
 • strukturë balte, ndenjëse ylli prej balte gri
 • strukturë gri antike, ndenjëse e bardhë yll
 • strukturë balte, ndenjëse ylli krem
Dimensionet:
 • gjatësia: 170 cm
 • thellësia: 87 cm
 • lartësia: 74 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
 • Lartësia e mbështetëses së krahut: 74 cm
NB: jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro