Made in Italy

Divan Kopshti me 2 Vende Metal dhe Jastëk Prodhuar në Itali - Fontana

 • Made in Italy
 • Kod: FONTANA1
Lekë 151,329 Lekë 168,144 -10%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 78
Lartësia (cm) 75
Lartësia e sediljes (cm) 41
Lartësia e krahut (cm) 53

Divan kopshti 2-vendësh me strukturë metalike dhe sedilje në pëlhurë Made in Italy

Divan i jashtëm 2-vendësh i bërë me strukturë metalike dhe jastëkë sedilje prej pëlhure , tërësisht Prodhuar në Itali.

I rafinuar dhe thelbësor, ky divan kopshti është mishërimi i rehatisë në natyrë . Struktura e efektshme metalike përzihet në mënyrë harmonike me rrethinën e saj, ndërsa dizajni gjeometrik shton një prekje të modernitetit të sofistikuar. Pëlhura e jastëkëve është zgjedhur për të garantuar rezistencë maksimale ndaj motit të keq, është i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve UV. Përfundimet e disponueshme përputhen në mënyrë të përkryer me çdo lloj të jashtme , nga një kopsht i harlisur deri te një tarracë urbane minimaliste, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për çdo hapësirë. Imagjinoni të kaloni orë të tëra relaksi të pastër, të zhytur në natyrë ose në shoqërinë e miqve, duke e lënë veten të mbështjellë nga jastëkët e butë dhe silueta elegante e këtij divani, një xhevahir i vërtetë dizajni për hapësirën tuaj të jashtme.

Përfundimet e disponueshme:
 • strukture bronzi, ndenjëse prej ekru
 • strukturë gri antike, ndenjëse gri
 • strukturë balte, ulëse nishani
Dimensionet:
 • gjatësia: 160 cm
 • thellësia: 78 cm
 • lartësia: 75 cm
 • Lartësia e sediljes: 41 cm
 • Lartësia e mbështetëses së krahut: 53 cm
NB: mbështetësja dhe jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro