Made in Italy

Divan kopshti i grumbullueshëm në çelik të galvanizuar Prodhuar në Itali - Sansa

 • Made in Italy
 • Kod: SANSA2
lek 88.677,71 lek 126.682,44 -30%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 79
Lartësia (cm) 84

Divan kopshti i grumbulluar në çelik të galvanizuar Prodhuar në Itali.

Divan per ambjente te jashtme i prodhuar teresisht ne Itali . Zinkimi i çelikut i siguron përfundimit të produktit rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit nga agjentët atmosferikë si aciditeti nga shiu ose kripa, duke e bërë divanin një mobilje të përsosur për çdo hapësirë të hapur.

Dizajni i thatë dhe bashkëkohor përshtatet me çdo kërkesë stili dhe ngjyrat ndriçojnë çdo lloj hapësire të jashtme me dinamizëm dhe karakter . Mundësia e grumbullimit gjithashtu përforcon funksionalitetin e tij dhe bën të mundur përdorimin e tij edhe në mjedise të jashtme më të kufizuara ku optimizimi i hapësirës bëhet thelbësor.

Përfundimet e disponueshme :
 • e zezë;
 • gri e vjetër;
 • bronzi;
 • ngjyrë bezhë;
 • baltë;
 • e bardhë e stampuar;
 • Perla e Bardhë;
 • korten.
NB : Divani është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme. Ai nuk përfshin një jastëk, i cili, megjithatë, mund të merret me kërkesë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në