12 copë gota vere me ngjyra ose gota uji - Mazara

 • Kod: MAZARABIC2
lek 20.448,49 lek 24.057,05 -15%
Material Xhami
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Gota me gota me ngjyra për ujë ose verë në gotë me zbukurime detare, 12 copë.

Isshtë një grup syzesh që jo vetëm frymëzohet nga deti , por e merr atë në tërësinë e tij, duke rindërtuar bukurinë e tij të thjeshtë dhe të pa ndotur në sipërfaqen e jashtme të syzeve: yjet e detit, guaskat, algat dhe koralet janë gdhendur imët për të krijuar një efekt xhevahiri. rafinuar dhe rafinuar.
Një bukuri e përjetshme e aftë të magjeps darkat me nuancat e saj të freskëta nga bluja deri në jeshilen e ujit që bëhen protagonistët e tryezës, duke përhapur një atmosferë detare dhe relaksuese në mjedis.
Materiali luan një rol vendimtar: transparenca e gotës është e kombinuar me konceptin e ujit kristal të detit.

Karakteristikat teknike:
 • Bërë nga qelqi
 • Sipërfaqe e gdhendur imët
 • Filxhan i gjerë
 • Matjet: Ø 8 x orë. 16.5 cm
 • Kapaciteti: 280ml
 • I sigurt për larjen e enëve në temperatura të ulëta
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në