12 Gota qelqi 300 ml me dekorim të bardhë të fytyrës - Fytyrë

  • Kod: FACCIALE3
Lekë 8,019 Lekë 10,023 -20%
Material xhami
Masat Ø 8,4 x lartësi 16,5 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota qelqi

12 gota prej xhami të bardhë me dekorim të relievit të fytyrës.

Kjo seri unike e stemware shquhet për dizajnin e saj krijues dhe skulpturor . Çdo pjesë karakterizohet nga një fytyrë minimaliste dhe moderne , e cila i jep vetes të jetë jo vetëm një enë për pije, por edhe një vepër arti për t'u ekspozuar. Përdorimi i ngjyrës së bardhë i jep çdo gote një prani të sofistikuar dhe të gjithanshme , perfekte për ambiente bashkëkohore që festojnë estetikën dhe inovacionin në dizajn .

Dimensionet:

  • diametri 8.4 cm
  • lartësia 16.5 cm
NB: I sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro