Made in Italy

Aplikacion muri në dizajn modern qeramik Matt White në Cervo - Memento

  • Made in Italy
  • Kod: MEMENTO
Lekë 78,609 Lekë 98,261 -20%
Material qeramike
Ngjyrë Matt White
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Lloji i sulmit E27
Gjatësia (cm) 37
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 37
70W

Dritë muri e dhomës së ndenjes në qeramikë të bardhë mat, dizajn me dreri prodhuar në Itali.

Kjo shandanë mur origjinale dhe e veçantë përshkruan një dre nga bota e përrallave, pasi në vend të gojës gjejmë një llambë për të simbolizuar gjuhën e dritës që kafsha është në gjendje të flasë, e etur për të theksuar vërtetësinë dhe mijëra nuancat që karakterizojnë personalitetin e secilit, përmes përfaqësimit të elementeve të ndriçuar me një dizajn unik dhe inovativ

Llamba është bërë nga qeramika e bardhë e errët si një material që përfaqëson origjinën, lakueshmërinë, krijimin dhe që çon drejtpërdrejt në origjinën e kulturës sonë.
Një dizajn krejtësisht italian , i cili, përmes eksperimentimeve jokonvencionale dhe kërkimeve të vazhdueshme midis traditës dhe modernitetit , është në gjendje të mahnisë, guxojë dhe të entuziazmojë, duke ju lejuar të shprehni emocionet tuaja përmes një përdorimi dekorativ origjinal dhe personal të dritës.

Koleksioni dëshiron të jetë një ftesë për të qenë vetvetja pa frikë dhe pa frikë, duke çliruar identitetin e vërtetë të një personi dhe duke sfiduar stereotipet.
Kushtuar për të gjithë ata që e duan lirinë shprehëse dhe që shprehin stilin e tyre me liri dhe energji, duke zgjedhur të ndjekin zemrën dhe të jetojnë në ndjeshmëri, të lirë nga çdo e zakonshme dhe model.

Karakteristikat teknike:
  • Llamba nuk përfshihet
  • Lloji i burimit: Klasa e energjisë 1 x E27 maksimumi 70W nga E në A ++
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro