Dhomë ndenjeje tavoline kafeje ovale e ulët në MDF Dru dhe çelik - Vivaldi

  • Kod: VIVALDI1
lek 15.470,39 lek 18.200,47 -15%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Material i sheshtë mdf
Materiali bazë çeliku
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 67
Lartësia (cm) 35

Dizajn tavolinë kafeje ovale në çelik dhe sipër në mdf.

Kjo tavoline dhome ndenje eshte e punuar me maje ovale ne mdf me trashesi 18 mm te mbuluar me leter melamine. Dhe këmbët në çelik të veshur me pluhur për t'u montuar.
Stili bashkëkohor dhe elegant është i përshtatshëm për kontekste të rafinuara dhe karakteristike.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në