Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn kolltuk bergére në pëlhurë Grilli Wilde bërë në Itali

Kod: WILDEPOL
lek 381.287,14

madein_italy

- +
Material
bazë në dru të ngurtë, poliuretani të ftohtë dhe pëlhurë
Masat
L. 72 - H. 118 - P. 88 cm
Koha e dërgimit
20 ditë
Grilli
Dizajn kolltuk bergére në pëlhurë të bërë në Itali Grilli Wilde
Karrige Wilde nga Grilli mishëron një dizajn dhe një bukuri të rafinuar dhe elegante të përshtatshme për mobilimin e çdo ambienti shtëpiak nga klasik në modern.
Prodhuar në Itali me materiale me cilësi të lartë dhe të përshtatshme për një klientelë ndërkombëtare.

Wilde paraqet pjesën e pasme dhe vendin në poliuretani të shkumëzuar të ftohtë me futje metalike të mbuluar me fibra.
Baza në dru të ngurtë me llak të zi.

Shënim: nëse dëshironi të merrni jastekë dekorative, shkruani tek klienti@viadurini.it pasi ato nuk janë të përfshira në çmim.

Shtë gjithashtu e mundur që ta keni atë në versionin e lëkurës dhe ta rregulloni ashtu siç dëshironi; shkruani tek klienti@viadurini.it dhe kërkoni një citat të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies