Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk projektimi në pëlhurë të veshur me susta Grilli Kipling të bëra në Itali

Kod: KIPLINGPO
lek 403.209,40

madein_italy

- +
Material
dru i fortë i ahut, poliuretani dhe mbushja e rrobave
Masat
L. 85 - H. 75 - P. 80 cm
Koha e dërgimit
20 ditë
Grilli
Kolltuk projektimi në pëlhurë të veshur me susta Grilli Kipling të bëra në Itali
Dizajni modern kolltuk Kipling është krijuar për të krijuar kompozime të vetme ose modulare në zonën e banimit.
Përkushtuar për një klientelë ndërkombëtare dhe të theksuar nga pëlhura e saj që mbulon.

E punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë, paraqet një strukturë (bazë, shpinë dhe krah) në dru të fortë të ahut; mbushje në shkumë poliuretani me densitet të diferencuar.
Shtë e mundur që të keni jastekë dekorative për ta bërë atë edhe më protagonist, nëse dëshironi t'i merrni ato, ju lutemi shkruani në klienti@viadurini.it.

Doni një kolltuk pëlhure të personalizuar? Shkruaj në klienti@viadurini.it dhe kërko më shumë informacion.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies