12 Copë gota uji me ngjyrë të lulëzuar me ngjyra - Guerrero

 • Kod: GUERREROBIC1
lek 14.205,28 lek 16.712,09 -15%
Material qelqi
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 300 ml
Gjatësia (cm) 9
Lartësia (cm) 10

Set me 12 gota qelqi të lyer me ngjyrë për ujë.

Kjo linjë e gotave të ujit karakterizohet nga linja të buta dhe ngjyra të gjalla dhe na çon në një udhëtim nëpër paletat e ngjyrave me një fuqi të fortë evokuese, me synimin për të treguar të gjitha nuancat e botës.
Secilit mysafir i jepet një nuancë intensive dhe misterioze që i jep tryezës një prekje elegance, ndryshe nga ajo e të tjerëve, për të simbolizuar filozofinë që secili merr pjesë në një mënyrë të ndryshme në komoditet.
Forma e bollshme mirëpret pijet, të zbuluara nga transparenca e xhamit të fryrë, për kombinime befasuese dhe unike.

Përfundimet në dispozicion:
 • nuancat e kaltër : të thella dhe tërheqëse, hijet e detit mirëpresin ato blu të qiellit, duke krijuar një atmosferë të rafinuar dhe origjinale, plot energji.
 • nuancat e gjelbërta : vitale dhe siguruese, ato tregojnë lidhjen e njeriut me natyrën dhe forcën e tokës, për atmosferat që kujtojnë peizazhe të vërteta dhe të pakontaminuara.
 • nuancat e purpurta : delikate dhe të sofistikuara, ato e dehin tryezën me butësi të papritur dhe një referencë ndaj aromës dehëse të livandos në Provence.
 • nuancat e së kuqes : të ngrohta, mbështjellëse dhe relaksuese, ato ngrohin vendin e mizës duke dhënë një ton romantik dhe ëndërrimtar.
Karakteristikat teknike:
 • gojë pastë qelqi
 • Kupa e gjerë dhe e rrumbullakosur
 • Matjet: Ø 9 x orë. 10 cm
 • Kapaciteti: 300 ml
 • I sigurt në lavastovilje në temperatura të ulëta
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në