12 gota qelqi transparente dhe të dekoruara për tryezën e Krishtlindjes - Garbobic

 • Kod: GARBOBIC1
lek 6.623,11 lek 7.791,89 -15%
Material Xhami
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Lartësia (cm) 14
Seti prej 12 gotash në gotë transparente të zbukuruar gjithashtu ideal për tryezën e Krishtlindjes.
Isshtë një shërbim xhami fisnik, gallatë, i rafinuar .
Transparenca e materialit dhe veprat dekorative përqendruara në pjesën e poshtme të sipërfaqes bërë ato elegante dhe të rafinuar, aq e çmuar si një xhevahir.

Ideale për vendosjen e tryezës rafinuar dhe tradicionale të Krishtlindjes , për një misë klasike por jo të parëndësishme.

Karakteristikat teknike:
 • Në xham
 • Filxhan i gjerë
 • Dekori i ndihmës
 • Ngjyra: transparente
 • Matjet: Ø 8 x orë. 14 cm
 • Kapaciteti: 275ml
 • I sigurt për larjen e enëve
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në