12 Gota Uji 250 ml ne Siperfaqe Qelqi dhe te Punuar - Sangria

  • Kod: SANGRIA
Lekë 6,704 Lekë 8,380 -20%
Material xhami
Masat Ø 8 x lartësi 10 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota gota uji

12 gota qelqi me siperfaqe te punuara.

Ky grup prej 12 gotash është një triumf i vërtetë i freskisë dhe dizajnit të ndërlikuar . Me dekorime që kapin gëzimin e natyrës, çdo gotë është një kryevepër. Gdhendja e një ananasi në qendër është një ftesë për të ëndërruar destinacione të largëta, ndërsa buza e zbukuruar me yje delikate shton një prekje elegance qiellore . Perfekte për të servirur kokteje të freskëta verore, këto gota transformojnë çdo gllënjkë në një përvojë ekzotike dhe të rafinuar .

Përfundimet e disponueshme:

  • transparente
  • me ngjyrë: portokalli, të verdhë, jeshile dhe blu

Dimensionet:

  • diametri 8 cm
  • lartësia 10 cm
NB: I sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro