2 Karrige të punuara me sedilje prej pëlhure mikrofibre dhe strukturë metalike - Ronik

 • Kod: RONIK
Lekë 18,177 Lekë 20,197 -10%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 77

2 stola të brendshme prej pëlhure dhe metali

2 stola të brendshme të bëra me sedilje pëlhure të mbushur me mikrofibër dhe këmbët në metal të lyer.
Kjo stoli dëshiron të marrë formën e sediljes tradicionale të ngrënies, por e përkthen formën e saj në diçka krejtësisht unike. Sedilja është e mbuluar me pëlhurë të butë, ndërsa mbështetësi i këmbëve i integruar në strukturë mundëson rehati më të madhe. Kjo e bën këtë mobilje ideale për një kuzhinë moderne me hapësirë të hapur me gadishull ose për një zonë ndenjeje me një bar të lagësht.

Përfundimet e disponueshme:
 • bezhë
 • gri e erret
Dimensionet:
 • Gjatësia: 33 cm
 • Thellësia: 33 cm
 • Lartësia: 77.5 cm
 • Lartësia e sediljes: 77 cm
 • Pesha: 4.75 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro