3 Konsolë për stilin klasik në Bambu të Bredhur dhe Mdf - Kamalov

 • Kod: CAMALOW
lek 41.050,17 lek 48.294,31 -15%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) I madh: 120 I mesëm: 90 I vogël: 60
Thellësia (cm) I madh: 43 Mesatar: 33 I vogël: 25
Lartësia (cm) I madh: 78 Mesatar: 62 I vogël: 48

3 Konzolë në bambu, dru bredhi dhe MDF me dizajn klasik.

Konsolë është një pajisje shtesë funksionale mobilimi , pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si një sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Kjo përbërje e konzolës së dizajnit është bërë prej druri bambu, bredhi dhe MDF të dimensioneve të mëposhtme:
 • i vogël: 60x25x48h cm;
 • mesatare: 90x33x62h cm;
 • i madh: 120x40x78h cm.
Rezultati është një treshe artikujsh me një stil klasik dhe të rafinuar .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në