Made in Italy

Aplikacion muri në dizajn qeramik të bardhë mat me lule dekorative - Fluxo

  • Made in Italy
  • Kod: FLUXO
Lekë 64,806 Lekë 81,008 -20%
Material qeramike
Ngjyrë Matt White
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Lloji i sulmit LED GU10 - 3000K
Gjatësia (cm) 14
Thellësia (cm) 12
Lartësia (cm) 39
maksimumi 35W - 400 lumen

Dritë muri në qeramikë të bardhë mat me zbukurime me lule, dizajn i rafinuar i prodhuar në Itali.

Kjo dritë origjinale dhe unike e murit karakterizohet jo vetëm nga format e saj, por edhe nga ngjyra e pastër e bardhë e cila shprehet në dekorime lulesh romantike për tu përshtatur në hapësirat më të ndryshme, duke sjellë intimitet dhe përsosje . Komplementi dëshiron të nxjerrë në pah vërtetësinë dhe një mijë nuancat që karakterizojnë personalitetin e secilit prej tyre, përmes përfaqësimit të elementeve të ndriçuar me një dizajn unik dhe inovativ.

Llamba është bërë nga qeramika e bardhë e errët si një material që përfaqëson origjinën, lakueshmërinë, krijimin dhe që çon drejtpërdrejt në origjinën e kulturës sonë.
Një dizajn krejtësisht italian , i cili, përmes eksperimentimeve jokonvencionale dhe kërkimeve të vazhdueshme midis traditës dhe modernitetit , është në gjendje të mahnisë, guxojë dhe të entuziazmojë, duke ju lejuar të shprehni emocionet tuaja përmes një përdorimi dekorativ origjinal dhe personal të dritës.

Koleksioni dëshiron të jetë një ftesë për të qenë vetvetja pa frikë dhe pa frikë, duke çliruar identitetin e vërtetë të një personi dhe duke sfiduar stereotipet.
Kushtuar për të gjithë ata që e duan lirinë shprehëse dhe që shprehin stilin e tyre me liri dhe energji, duke zgjedhur të ndjekin zemrën dhe të jetojnë në ndjeshmëri, të lirë nga çdo e zakonshme dhe model.

Karakteristikat teknike:
  • Kabllo elektrike transparente
  • Lidhëse muri në metal të bardhë mat
  • Llambë e përfshirë
  • Lloji i burimit: 1 xGU10 LED dikroik 5W, 400lumen - 3000K klasa A +
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro