Made in Italy

Bazë Tavoline Kafeje Kopshti në Alumin Prodhuar në Itali - Emma nga Varaschin

  • Made in Italy
  • Kod: EMMATAVOLINO
lek 99.883,13
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Material i sheshtë hpl
Materiali bazë alumini
Gjatësia (cm) 46
Thellësia (cm) 46
Lartësia (cm) 42

Tavolinë kafeje në natyrë me kornizë alumini dhe thurje me litar Prodhuar në Itali.

Tavolinë kafeje në natyrë e prodhuar në Itali me strukturë aluminiveshur me pluhur, thurje me litar me fibra sintetike dhe majë HPL . Falë dizajnit të saj linear, të pastër dhe funksional, kjo tavolinë kafeje është e përkryer për të dekoruar ambiente të jashtme si tarraca, pishina dhe kopshte, duke gjetur gjithashtu vendin e saj në ambientet e ndryshme të banimit të brendshëm, ku pasuron mobiliet me personalitet.

Stili i saj karakterizohet nga linja të buta dhe moderne që theksojnë thjeshtësinë e tij ndërsa litari i endur me dorë e pasuron estetikën me karakter.

Shkathtësia e madhe e përdorimit të këtij produkti jepet nga materialet me të cilat është bërë: alumini dhe HPL janë materiale cilësore dhe inovative, të cilat e bëjnë këtë tryezë veçanërisht të fortë dhe rezistente si ndaj shenjave të konsumit ashtu edhe ndaj agjentëve atmosferikë, duke përfaqësuar në atë kohë një raft praktik ose zgjidhje arredimi me estetike bashkekohore .

Përfundimet në dispozicion:
  • VAR # LITER endje bezhe dhe bedonia hpl top;
  • Endje VAR # ROPE gri e errët dhe sipërme gri mëndafshi HPL.
NB : tavolina e kafesë është e disponueshme në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".


Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë