Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Diametri i orës së rrumbullakët në mur 60 cm Hekuri modern - Beatrix

Kod: BEATRIX
lek 10.810,98 lek 15.615,86 -31%
- +
Material
hekur
Masat
diametri 60 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Time Design

Orë hekuri e rrumbullakët 60 cm me dizajn modern në mur.

Ora është pjesa e përsosur e mobiljeve për të dekoruar muret e shtëpisë me personalitet dhe stil. Shtë një element funksional dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm, i cili mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë, nga kuzhina, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Për të furnizuar shtëpinë tuaj, ju mund të zgjidhni nga shumë forma të ndryshme , katrore, të rrumbullakëta, drejtkëndëshe ose të parregullt dhe hije të ndryshme të ngjyrave , nga ato të ndritshme dhe të çuditshme te ato më neutrale.

Produkte të shikuara së fundmi