Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i Bardhë dhe Gri Moderne Instalimi dekorativ i murit - Bossy

Kod: BOSSY
lek 20.821,14 lek 32.232,72 -35%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
70 x 70 cm
Ngjyrë
bardhë fildishi, gri mëndafshi, gri guri
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Decor

Dekorim modern i dekorimit të murit me bazë lehtësimi të qeramikës së bardhë dhe gri të mbivendosur në kanavacë, të bërë në Itali.

Ky instalim me dorë i zbukuruar me mur me lehtësim qeramikën e përbërë është i përbërë nga katër elementë me linja elegante dhe forma moderne në të bardhë fildishi dhe gri mëndafshi të montuar të mbivendosur në kanavacë me llak gri. Rezultati është me një ndikim estetik minimal dhe dekorativ, për një stil unik.

Ngjyrë:
  • Elementë gri të bardhë fildishi dhe mëndafshi
  • kanavacë e llakuar prej guri gri
Përmasat:
  • 70x70 cm

Produkte të shikuara së fundmi