2 Çifte të peshqirëve të banjës me pambuk me ngjyrë - Vuitton

 • Kod: VUITTON
lek 4.983,65 lek 7.176,45 -31%
Material 100% pambuk
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) Peshqir për fytyrë: 60 cm Peshqir për mysafirë: 40 cm
Thellësia (cm) Peshqir për fytyrë: 110 cm Peshqir për mysafirë: 60 cm

Peshqir terri për fytyrë dhe bidet të vendosur në pambuk të disponueshëm në ngjyra të ndryshme, 4 copë i projektuar në modelin Itali.

Lëreni veten tuaj të mbingarkohet nga delikatesa e butë e çiftit të butë të fytyrës dhe peshqirëve bidet me një dizajn elegant dhe bashkëkohor, të aftë për të rreshtuar funksionalitetin dhe estetikën.

Karakteri dallues jepet nga zgjedhja e përdorimit të një fije të çmuar natyrore : sfungjeri i pastër i pambukut e bën produktin protagonist, i cili nuk kërkon ndonjë hekurosje dhe lahet lehtë.
Në këtë mënyrë, krijohet një dizajn i butë dhe natyral , me një strukturë të ëmbël dhe mbështjellëse në lëkurë.

Përmasat:
 • 2 peshqir per fytyre 60 x 110 cm
 • 2 peshqirë bidet 40 x 60 cm
Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhe
 • fildish
 • rërë
 • rozë
 • drita blu
 • Blu blu
 • jeshile e hapur
 • bronzi
 • koral
 • burgundy
 • gri e hapur
 • dërrasë gri
NB: ngjyrat jeshile ngjyrë bezhë dhe jeshile të benzinës janë gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës. Për më shumë informacion ose një vlerësim falas, na kontaktoni duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion".

Përbërja:
 • Sfungjer 100% shumë i butë pambuku i pastër 530 gr në ngjyrë të thjeshtë, me një shkallë të shkëlqyeshme thithësie dhe rezistence ndaj cikleve të larjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në