Made in Italy

2 Drita Xham dhe Llambë Tavani prej bronzi Natyror Prodhuar në Itali - Molecola nga Il Fanale

  • Made in Italy
  • Kod: MOLECOLAPLAF
lek 77.208,88
Material bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit 2 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës 2XMAX 25W G9
Gjatësia (cm) 31
Thellësia (cm) 10
Lartësia (cm) 35.4

Llambë tavani me 2 drita në bronz natyral dhe xham transparent dhe me rërë, prodhuar në Itali.

Kjo dritë e brendshme e tavanit përmban një dizajn elegant dhe të rafinuar , i bërë prej bronzi natyror me sfera qelqi transparente dhe të rërës.
Sipas kërkesës, gjithashtu i disponueshëm në version në sfera antike prej bronzi ose xhami të pikturuar në të zezë dhe të veshur me bakër.
Isshtë një mobilje me një vlerë të madhe emblematike dhe një ekuilibër perfekt midis estetikës dhe funksionalitetit.

Karakteristikat teknike:
  • Sulmi: 2XMAX 25W G9
  • Tensioni 240V
  • Klasa e Energjisë A ++ / E
  • Mbrojtja IP20
  • Pesha 2 kg
NB: llambat nuk janë të përfshira.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë