2 Karrige Bari prej Pëlhure dhe Çeliku - Polonio

  • Kod: POLONIO
lek 31.505,52 lek 39.381,90 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë çeliku
Gjatësia (cm) 42
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 87/107
Lartësia e sediljes (cm) 68/88

Set me 2 stola të dhomës së ndenjes prej pëlhure dhe çeliku

Set me 2 stola të bëra me sedilje të mbuluar me pëlhurë gri , strukturë prej çeliku të lyer me ngjyrë të zezë mat dhe ashensor gazi plotësisht i rregullueshëm në lartësi .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes, si kuzhina dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë, si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Dimensionet:
  • gjatësia 42 cm
  • thellësia 50 cm
  • lartësia 87/107 cm
  • sedilja: 42x37x68/88 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë