Made in Italy

2 Karrige kopshti nga çeliku dhe sofër Sapelli Prodhuar në Itali - Sisiwood

  • Made in Italy
  • Kod: SISIWOOD
lek 119.926,29
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses druri
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 80
Lartësia e sediljes (cm) 45

2 karrige kopshti të stivueshme prej metali dhe druri Prodhuar në Itali

2 karrige për ambiente të jashtme të stivueshme të bëra me strukturë metalike , sedilje dhe shpinë prej druri të trajtuar për përdorim në natyrë, përfundimi i sofër sapelli , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige kopshti është një himn i vërtetë për shkrirjen midis natyrës dhe dizajnit industrial. Struktura mbajtëse, prej metali, ka një fund gri pëllumb që buron një ngrohtësi delikate dhe e sofistikuar, e aftë për t'u integruar në mënyrë harmonike me mjedisin e jashtëm.

Prekja e mjeshtërisë jepet nga përdorimi i drurit në sedilje dhe mbështetëse: dy pllaka të lakuara me hapësira strategjike lejojnë rrjedhjen optimale të ajrit, ideale për ditët e nxehta të verës. Druri, i përzgjedhur për bukurinë dhe rezistencën ndaj elementeve, shquhet për ngjyrën e ngrohtë dhe kokrrizën natyrale që e bën çdo pjesë unike.

Kjo karrige nuk është thjesht një vend për t'u ulur, por një vepër funksionale arti, duke kombinuar qëndrueshmërinë e metalit me estetikën e ngrohtë të drurit . Është projektuar për të ofruar rehati maksimale, me një formë ergonomike që mirëpret trupin, duke ju lejuar të kaloni orë të tëra relaksi pa lodhje.

E përkryer për ata që duan t'i japin një prekje klasit dhe natyralitetit hapësirës së tyre të jashtme, kjo karrige është ideale për çdo kopsht, tarracë apo oborr spanjol, si në kombinim me një tavolinë për dreka në natyrë dhe si një element i vetëm për të shijuar një moment pauze. . Me ndërtimin e saj të dizajnuar për të qëndruar në kohë, kjo karrige përfaqëson një investim në bukurinë dhe cilësinë e jetesës në natyrë.

Përfundimet e disponueshme:
  • e zinkuar dhe e lyer ne gri pëllumb
  • antracit i galvanizuar dhe i lyer
Dimensionet:
  • gjatësia: 50 cm
  • thellësia: 55 cm
  • lartësia: 80 cm
  • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë