2 Kolltuqe Kopshti me jastëkë sediljeje prej alumini dhe pëlhure - Point

 • Kod: POINT
Lekë 125,308 Lekë 139,232 -10%
Material alumini dhe pëlhura
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 80
Thellësia (cm) 85
Lartësia (cm) 88
Lartësia e sediljes (cm) 41

2 kolltuqe te jashtme prej alumini, pëlhure dhe këmbë te rregullueshme

2 kolltuqe te jashtme me strukture alumini (poliester) te lyer me pluhur antracit , jastek te levizshem me pëlhure 100% poliester dhe kembe te rregullueshme.

Ky kolltuk kopshti është mishërimi i elegancës moderne dhe komoditetit superior . Struktura e tij e fortë metalike, e lyer me një të zezë të sofistikuar mat, ofron një kontrast të mrekullueshëm me jastëkët e butë gri, duke ftuar momente relaksi të pashembullt nën qiellin e hapur. Dizajni është qëllimisht i thjeshtë , me linja të pastra dhe arkitekturë që kap thelbin e stilit bashkëkohor minimalist .

Jastëkët, të mbushur bujarisht dhe të mbuluar me pëlhurë rezistente ndaj motit, premtojnë rehati afatgjatë dhe mirëmbajtje të thjeshtë , duke e bërë këtë kolltuk të përsosur për çdo hapësirë të jashtme, nga një ballkoni intim urban në një tarracë të gjerë fshati. Ky kolltuk nuk është thjesht një mobilje, por një strehë e vërtetë personale në natyrë , e cila ndërthur funksionalitetin dhe stilin për të krijuar një mjedis mikpritës dhe të rafinuar. Ideale për ata klientë që vlerësojnë cilësinë dhe dizajnin, pa kompromis.

Dimensionet :

 • gjatësia 80 cm
 • thellësia 85 cm
 • lartësia 88 cm
 • lartësia e sediljes 41 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut 57 cm
 • lartësia e mbështetëses 69 cm
NB: Rekomandohet ruajtja e produktit në një vend të mbuluar, të thatë dhe të ajrosur gjatë periudhave të gjata të mospërdorimit ose para dimrit për të ruajtur karakteristikat e tij me kalimin e kohës.

Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro