Made in Italy

2 Kolltuqe Kopshti prej çeliku dhe sofër Sapelli Prodhuar në Itali - Sisiwood

 • Made in Italy
 • Kod: SISIWOOD1
Lekë 126,389
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses druri
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 62
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 80
Lartësia e sediljes (cm) 45

2 kolltuqe kopshti te stivueshme prej metali dhe druri Prodhuar ne Itali

2 kolltuqe të jashtme të stivueshme të bëra me kornizë metalike të galvanizuar dhe ngjyrë gri pëllumbi , sedilje dhe shpinë prej druri të trajtuar për përdorim në natyrë, përfundimi i sofër sapele , tërësisht Prodhuar në Itali.

Ky kolltuk kopshti është një himn i vërtetë për shkrirjen midis natyrës dhe dizajnit industrial. Struktura mbështetëse, prej metali, ka një fund gri pëllumb që nxjerr një ngrohtësi delikate dhe të sofistikuar, e aftë për t'u integruar në mënyrë harmonike me mjedisin e jashtëm.

Prekja e mjeshtërisë jepet nga përdorimi i drurit në sedilje dhe mbështetëse: dy pllaka të lakuara me hapësira strategjike lejojnë rrjedhjen optimale të ajrit, ideale për ditët e nxehta të verës. Druri, i përzgjedhur për bukurinë dhe rezistencën ndaj elementeve, shquhet për ngjyrën e ngrohtë dhe kokrrizën natyrale që e bën çdo pjesë unike.

Ky kolltuk nuk është thjesht një vend për t'u ulur, por një vepër funksionale arti, duke kombinuar qëndrueshmërinë e metalit me estetikën e ngrohtë të drurit . Është projektuar për të ofruar rehati maksimale, me një formë ergonomike që strehon trupin, duke ju lejuar të kaloni orë të tëra relaksi pa lodhje.

E përkryer për ata që duan t'i japin një prekje klasit dhe natyralitetit hapësirës së tyre të jashtme, ky kolltuk është ideal për çdo kopsht, tarracë apo oborr spanjol, si në kombinim me një tavolinë për dreka në natyrë ashtu edhe si një element i vetëm për të shijuar një moment pauze. . Me ndërtimin e tij të dizajnuar për të qëndruar në kohë, ky kolltuk përfaqëson një investim në bukurinë dhe cilësinë e jetesës në natyrë.

Dimensionet:
 • gjatësia: 62 cm
 • thellësia: 55 cm
 • lartësia: 80 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 66 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro