2 tas sallate ose pjata shërbyese me zbukurime të Krishtlindjeve në Porcelan - Pungitopo

  • Kod: PUNGITOPO1
Lekë 9,690 Lekë 10,767 -10%
Material Dolomit
Koha e dërgimit 7 ditë pune
2 tasa për sallatë Krishtlindjesh për elegante mishe en vend, zbukurime të zgjedhura nga manaferrat e shenjta ose kasapi.
Krishtlindja është një festë magjike në gjendje të përmbytë çdo cep të shtëpisë me dekorimet e saj dhe atmosferën e ngrohtë.
Pjatat e servirjes nuk duhet nënvlerësuar për të krijuar magjinë e duhur të festave: në fakt, detajet janë të rëndësishme për të bërë një ndryshim.

Dekoroni shtëpinë tuaj dhe tryezën tuaj me stilin natyror të tasave të sallatës prej porcelani të Krishtlindjeve me dekorimet tipike të Krishtlindjeve të zgjedhura nga degëzat e shenjta të kombinuara me të kuqe, simbol par ekselencës së Krishtlindjeve ose manaferrat e shenjta të kombinuara me rafinimin e materialit, i cili do të ndihmojë për të sjellë një prekje të magjisë dhe për ta bërë misin në vend të thjeshtë dhe elegant.

Karakteristikat teknike:
  • Tas me sallatë të thellë
  • Në dolomit
  • Me kufi të kuq dhe zbukurim të shenjtë apo me bordurë të gjelbër dhe dekorime të manave të kuq
  • Matjet: Ø 31 x orë. 9 cm
  • Rekomandohet larja e duarve
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro