2 Tavolina telefonike ne Top Golden Hekur dhe Xham - Papa

  • Kod: POPE1
Lekë 30,826 Lekë 38,532 -20%
Masat i madh: 50x46x100 cm / i vogël: 40x37x80 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Material i sheshtë xhami
Materiali bazë hekuri

Një palë tavolina telefoni prej hekuri me majë xhami.

2 tavolina telefoni prej hekuri të artë me linja gjeometrike që krijojnë një ndjenjë thellësie, të kompletuara me majë xhami të punuar imët.

Këto tavolina kafeje janë bizhuteri të vërteta dizajni, të cilat kombinojnë finesën artistike me qëndrueshmërinë strukturore . Baza e tyre metalike e artë formon një rrjetë linjash gjeometrike që ndërthuren në një balet vizual të formave dhe vëllimeve, duke krijuar një efekt tredimensional që është pothuajse skulpturor.

Mbi këtë rrjet elegant, sipërfaqet mbështetëse ofrojnë një sipërfaqe të lëmuar dhe me shkëlqim, duke krijuar një kontrast magjepsës me strukturën e ajrosur dhe të hapur. Nëse përdoren së bashku për të krijuar një kompozim të koordinuar ose të vendosura veçmas si pika qendrore individuale, këto tavolina anësore ngritin estetikën e çdo hapësire.

Ideale për një dhomë pritjeje moderne, një dhomë ndenjeje elegant ose si thekse në një dhomë gjumi të sofistikuar, këto tavolina anësore janë një dëshmi e elegancës bashkëkohore dhe mjeshtërisë cilësore , të dizajnuara për ata që dëshirojnë një prekje të stilit të sofistikuar dhe magjepsjes së ulët .

Dimensionet:

  • E madhe: Gjatësia: 50cm x Thellësia: 46cm x Lartësia: 100cm
  • i vogël: gjatësia: 40cm x thellësia: 37cm x lartësia: 80cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro