3 tryeza të rrumbullakëta kafeje në lëvizje alumini dhe çeliku - Sempronio

 • Kod: SEMPRONIO
lek 41.969,19 lek 49.375,52 -15%
Material Alumini dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 29/33/41
Thellësia (cm) 29/33/41
Lartësia (cm) 49/55/60

Përbërja e 3 tavolinave për kafe në alumin dhe çelik.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Pjesa e sipërme e aluminit me fund të praruar dhe të vjetëruar.

Matjet:
 • diametri 29 x H 49 cm;
 • diametri 33 x H 55 cm;
 • diametri 41 x H 60 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në