3 vazo katrore në hekur të artë me dekorime të parregullta në reliev - Walter

  • Kod: WALTER1
Lekë 38,258 Lekë 42,509 -10%
Material hekuri
Masat 38x38x94 / 30.5x30.5x76 / 23x23x63
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 3 vazo katrore në metal të artë me dekorime elegante të çrregullta në reliev.

3 vazo hekuri të praruara me dekorime elegante të çrregullta në reliev.

Këto vazo dekorative janë një deklaratë e vërtetë stili për ata që duan të bien në sy. Dizajni i tyre i frymëzuar nga shkalla kujton madhështinë e natyrës dhe begatinë e artit të blinduar të lashtë, duke sjellë një prani pothuajse mbretërore në mjedis. Finitura antike me ngjyrë ari përshtatet në mënyrë të përkryer si me kontekstet moderne ashtu edhe me hapësirat më klasike, duke shtuar një prekje shkëlqimi të përjetshëm.

Të bëra me kujdes, këto vazo përfaqësojnë shkrirjen perfekte midis artit dhe funksionalitetit : jo vetëm kontejnerë për bimë, por elementë të vërtetë mobilimi . Të vendosura në një dhomë ndenjeje, zyrë apo hyrje, ato tërheqin vëmendjen dhe bëhen menjëherë në qendër të skenës, veçanërisht kur kombinohen me bimë po aq elegante dhe madhështore .

Ndryshimi në madhësi ofron mundësi të pafundme kompozimi, duke ju lejuar të luani me përmasa dhe të krijoni një ekran dinamik dhe tërheqës . Çdo vazo është një simbol i rafinimit dhe shijes së sofistikuar , ideale për ata që kërkojnë një përvojë dekorimi që shkon përtej të zakonshmes dhe feston bukurinë dhe artin e dizajnit.

Dimensionet:
  • E madhe: Gjatësia: 38cm x Thellësia: 38cm x Lartësia: 94cm
  • mesatare: gjatësia: 30.5cm x thellësia: 30.5cm x lartësia: 76cm
  • i vogël: gjatësia: 23cm x thellësia: 23cm x lartësia: 63cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro