3 Vazo të rrumbullakëta prej hekuri të artë me dekorime të parregullta në reliev - Walter

  • Kod: WALTER2
Lekë 47,454 Lekë 59,318 -20%
Material hekuri
Masat Ø 50,8 x lartësi 114,9 / Ø 40 x lartësi 92,7 / Ø 29,8 x lartësi 70,5
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 3 vazo të rrumbullakëta në metal të artë me dekorime elegante të çrregullta në reliev.

3 vazo hekuri të praruara me dekorime elegante të çrregullta në reliev.

Këto vazo artistike janë një festë e dritës dhe formës, të afta të transformojnë çdo mjedis me shkëlqimin e tyre të artë . Të krijuara me një teksturë që të kujton pëlhurën e endur mirë, këto pjesë kombinojnë forcën e hekurit me delikatesën e dantellës, duke krijuar një efekt vizual të jashtëzakonshëm .

Vazot vijnë në tre madhësi, duke ju lejuar të krijoni kompozime dinamike me shumë nivele që tërheqin syrin dhe kapin imagjinatën. Finitura prej ari, e aplikuar me mjeshtëri, reflekton dritën për të krijuar një lojë hijesh dhe dritash që shton thellësi dhe ngrohtësi në hapësira.

Ideale si një pikë qendrore në një dhomë ndenjeje, hyrje ose dhomë ngrënie, këto tenxhere janë shumë më tepër se thjesht kontejnerë bimore: ato janë vepra arti që rrisin bukurinë e ambienteve të brendshme dhe kremtojnë mjeshtërinë e dizajnit artizanal . Çdo vazo është një copë unike që flet për luksin dhe elegancën , perfekte për ambiente që kërkojnë një prekje magjepsëse bashkëkohore .

Dimensionet:
  • E madhe: Diametri: 20" x Lartësia: 44.5".
  • Mesatare: Diametri: 40cm x Lartësia: 92.7cm
  • i vogël: diametri: 29.8cm x lartësia: 70.5cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro