4 Karrige ngrënieje me pëlhurë dhe këmbë metalike Easy Clean - Lazio

 • Kod: LAZIO
Lekë 17,464 Lekë 19,404 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses pëlhurë poliester
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 84
Lartësia e sediljes (cm) 48

4 karrige të brendshme të mbuluara me pëlhurë poliestër

Karrige e bërë me strukturë metalike të lyer me ngjyrë të zezë mat, sedilje e mbuluar me pëlhurë 100% poliester me teknologjinë EASY CLEAN: e lehtë për t'u pastruar falë shtresës së nanogrimcave, e cila bllokon në mënyrë efektive hyrjen e papastërtive, duke lejuar heqjen edhe të njollave më kokëforta pa nevoja për pastrues kimik.

Kjo karrige kombinon elegancën dhe komoditetin , duke e bërë atë një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë stil të veçantë dhe rehati të qëndrueshme.

Dizajni është përmirësuar nga një model diamanti me tegela në mbështetësen, i cili jo vetëm rrit komoditetin, por gjithashtu shton një element vizual të teksturës dhe thellësisë, duke i dhënë karriges një pamje të sofistikuar dhe moderne. Këmbët e zeza metalike janë të holla por të forta, duke ofruar një bazë solide dhe një kontrast të këndshëm me pëlhurën e sediljes.

E përkryer për t'u përdorur në një dhomë ngrënieje bashkëkohore , si një karrige zyre ose si një shtesë me stil në një kënd leximi, kjo karrige kombinon funksionalitetin me modën për të krijuar një mjedis mikpritës dhe elegant. Shkathtësia dhe dizajni tërheqës e bëjnë atë të përshtatshëm për konfigurime të ndryshme arredimi, duke premtuar të jetë një pikë qendrore në çdo dhomë.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:

 • e verdhë mustardë
 • jeshile
 • e zezë
 • gri

Dimensionet:

 • gjatësia 44 cm
 • thellësia 54 cm
 • lartësia 84 cm
 • dimensionet e sediljes cm. lartësia 48 x gjatësia 44 x thellësia 40 cm
NB: nuk është i lëvizshëm dhe këmbët janë të rregullueshme.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro