Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Llojet e pllaka moderne të banakëve kundër bronzinës të lëmuar - Babaevo

Kod: BABAEVO1
lek 51.829,93 lek 68.973,68 -25%
- +
Material
tunxh
Masat
L 40 XP 40 XH 15 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Viadurini Bathroom

Dizajn ekskluziv për banjën tuaj: lavaman moderne countertop prej bronzi.

Babaevo është një lavaman me sy në tas, i bërë prej bronzi të lëmuar me cilësi të mirë.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në aspektin e ngjyrës dhe formës në krahasim me foton e riprodhuar.

NB: Para se të vendosni porosinë tuaj, mund të kërkoni një fotografi të artikullit që është në dispozicion në depo. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi