Bar Konsolë në Mango Wood dhe Vespa in Steel of Modern Design - Shallot

  • Kod: SCALOGNO1
lek 130.655,92 lek 153.712,84 -15%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Material i sheshtë dru mange
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 183
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 105

Mbajtëse shishe bar konsole në formën e një grenze origjinale dhe moderne në çelik me majë në dru mango.

Konsolë është një pajisje shtesë funksionale mobilimi , pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si një sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Kjo konsol dizajni ka strukturën me formën e veçantë të një motoçiklete të bërë prej çeliku , ndërsa pjesa e sipërme është në dru mango dhe përfshin mbajtëse shishesh dhe kupash.

NB: pasi është një prodhim artizanal, secili model mund të ndryshojë në detaje të vogla të ndërtimit.

Rezultati është një stil unik, origjinal dhe bashkëkohor, një pjesë e vërtetë arti dhe dizajn mobilimi si dhe funksionale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në