Made in Italy

Bidet i katit të Dizajnit Modern në Qeramikë me ngjyra Made në Itali - Lauretta

 • Made in Italy
 • Kod: LAURETTABITER
lek 34.335,14 lek 42.918,91 -20%
Material qeramike
Masat G 36 x 51 x Lartë 43 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Beteja e dyshemesë me stil modern në qeramikë me ngjyra, e punuar me dorë në Itali.

Koleksioni Lauretta është i përbërë nga elemente mobilimi të stilit bashkëkohor , të afta për të pasuruar banjën, duke i dhënë asaj hijeshi dhe përsosje.
Falë kombinimit të butësisë dhe dizajnit do të jetë perfekte të jesh protagonist i banjës suaj.

Lauretta është   një bidet nga dyshemeja   punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra .
Në dispozicion në disa ngjyra:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • mud;
 • garnet e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • u rrit;
 • aloe jeshile;
 • pranverë e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • shkëlqim të bardhë.
NB: sifoni nuk është përfshirë në çmim; nëse dëshironi ta blini atë, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Qeramika është materiali kryesor që përdoret për ndërtimin e pajisjeve sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e saj janë:
 • higjenike dhe e lehtë për tu pastruar;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës si material me qëndrueshmëri të lartë: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • pamja dekorative shumë e kërkuar;
 • materiali i papërshkueshëm nga zëri: mban zhurmat brenda për të mos prodhuar zhurma të bezdisshme siç janë jehona dhe thashetheme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë