Made in Italy

Bidet i varur me mure moderne të varura në qeramikë me ngjyra të bëra në Itali - Lauretta

 • Made in Italy
 • Kod: LAURETTABISOSP
lek 43.357,74 lek 62.494,94 -31%
Material qeramike
Masat L 36 x P 50 x H 26 cm H nga toka 37 cm
Koha e dërgimit 7/12 ditë pune

Beteja moderne e varur në mur, e bërë në Itali me dorë në qeramikë me ngjyra.

Koleksioni Lauretta është i përbërë nga elemente mobilimi të stilit bashkëkohor , të afta për të pasuruar banjën, duke i dhënë asaj hijeshi dhe përsosje.
Falë kombinimit të butësisë dhe dizajnit do të jetë perfekte të jesh protagonist i banjës suaj.

Lauretta është   një bidet i varur në mur, i punuar me dorë në qeramikë me ngjyra .
Në dispozicion në disa ngjyra:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • mud;
 • garnet e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • u rrit;
 • aloe jeshile;
 • pranverë e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • shkëlqim të bardhë.
NB: sifoni dhe kompleti i fiksimit nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato, na kontaktoni duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni Informacion".

Qeramika është materiali kryesor që përdoret për ndërtimin e pajisjeve sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e saj janë:
 • higjenike dhe e lehtë për tu pastruar;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës si material me qëndrueshmëri të lartë: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • pamja dekorative shumë e kërkuar;
 • materiali i papërshkueshëm nga zëri: mban zhurmat brenda për të mos prodhuar zhurma të bezdisshme siç janë jehona dhe thashetheme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në