Bioxhak tavoline cilindrike nga xham i kalbur dhe metal i zi - Ringo

 • Kod: RINGO
Lekë 15,677 Lekë 19,597 -20%
Material qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 20
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 50

Oxhak cilindrik i tavolinës me bioetanol

Oxhak biologjik dysheme cilindrike me një dizajn unik, një pjesë ekskluzive që nuk mund të mungojë në shtëpinë tuaj.
Struktura është prej metali dhe xhami i kalitur mbron flakën nga shpërthimet e mundshme të erës, duke e nxjerrë në pah atë; kjo e bën atë të përshtatshëm edhe për ambiente të jashtme.
Bioetanoli është një lëndë djegëse plotësisht ekologjike , pa erë dhe e sigurt. Kamina e dyshemesë me bioetanol garanton performancë të shkëlqyer për sa i përket nxehtësisë, pa lënë mbetje pluhuri dhe tymi.
Gjithashtu ka certifikim TUV , i cili garanton sigurinë e tij. Nuk është një produkt i rrezikshëm për kafshët ose fëmijët. Për më tepër, nuk mbinxehet dhe për këtë arsye nuk dëmton sipërfaqen në të cilën është vendosur. Bioxhami mund të vlerësohet edhe kur fiket, një element i përsosur mobilimi në ambiente minimale dhe bashkëkohore. Ideale për një dhomë të gjallë, dhomë ngrënie apo kopsht.

SPECIFIKIMET TEKNIKE:

 • Përmasat totale: 20 x 20 x Lartësia 50 cm
 • Xhami: Tempered 0.5 cm
 • Fuqia e ngrohjes: 1.5 kw/h
 • Kapaciteti i djegësit: 0.43 litra
 • Kohëzgjatja maksimale 60 min.
 • Pesha: 3.5 kg
 • MONTIM I THJESHTE: Oxhaku portativ nuk kerkon asnje instalim apo ndertim, nuk kerkon oxhak apo dicka tjeter
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro