Made in Italy

Connubia Calligaris Boheme karrige moderne, grup 2 prej lëkure dhe metali

  • Made in Italy
  • Kod: BOHEME1257
lek 62.717,32
Masat L 48xP 52xH 90 (45) cm
Koha e dërgimit 8 javë
Connubia Calligaris Boheme karrige moderne, grup 2 prej lëkure dhe metali.
Karrige Boheme, me kornizë metalike dhe vend / prapa përputhur, e veshur me susta në lëkurë të rigjeneruar.
Ndenjësja dhe pjesa e pasme janë tapiceri në lëkurë të rigjeneruar - një material i bërë prej lëkure dhe fije të tjera natyrore, të përfunduara si lëkure e vërtetë. Këmbët kanë një seksion konik dhe janë prej çeliku me tub. Vula e dukshme zbukuron më tej karrigen.
Boheme është në dispozicion në përfundime të ndryshme, zgjidhni ngjyrën e dëshiruar nga menyja drop-down.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në