Made in Italy

Connubia Calligaris Kopenhagen karrige prej druri dhe faux lëkure, grup 2

  • Made in Italy
  • Kod: COPENHAGEN1656
lek 35.483,57
Masat L 47 x W 55 x H 96 x H .45 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Connubia Calligaris Kopenhagen karrige prej druri dhe faux lëkure, grup 2.
Karrige e Kopenhagës me një model klasik, e bërë nga druri i ngurtë me vend të mbushur, i veshur me susta në pëlhurë teknike të veshur. Karakterizohet nga një dizajn i hollë, kjo karrige ka një bazë me katër këmbë në dru të fortë të ahut. Selia e mbushur siguron rehati maksimale. E mbuluar në eko eko-lëkure, jo të lëvizshme.
Kopenhaga është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në