Made in Italy

Dekorime me valëzim të orës së murit me dizajn horizontal - Alibreo

 • Made in Italy
 • Kod: ALIBREO4
lek 8.410,78 lek 9.895,03 -15%
Material hekuri
Koha e dërgimit 10 dite pune
Gjatësia (cm) 66
Lartësia (cm) 40

Orë muri prej hekuri me dizajn të rafinuar horizontal në 3 finitura të prodhuara në Itali.

Kjo orë muri përmban një dizajn dinamik që kujton lëvizjet e këndshme të kërcimtarëve klasikë me linjat e saj të përdredhura dhe të lëkundura.
Frymëzuar nga valle dhe muzikë, pjesë e mobiljeve është bërë tërësisht prej hekuri dhe ngjall harmoninë e shënimeve të një piano, ideale për mjedise elegante dhe të rafinuar.

Përfundimet në dispozicion:
 • rërë dhe mermer i bardhë;
 • baltë dhe fildish;
 • mermer bardh e zi.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në