Dërrasë anësore moderne në Melaminë të Bardhë Matt Bërë në Itali - Emil

  • Kod: EMIL-1-SHOWROOM
lek 22.059,56 lek 73.459,24 -70%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Dizajnimi i dollapit ne melamine te bardhe mat Prodhuar ne Itali.

Shënim: artikulli ka një çmim promovues pasi ka defekte, siç tregohet në foto.
Madhësia: 138x42x81 cm
Mbaro: llak i bardhë mat

Dollapi është një mobilje e domosdoshme në një dhomë të gjallë ose dhomë ngrënie dhe zgjedhja e më të përshtatshmes nuk është gjithmonë e lehtë pasi ka modele të shumta në dispozicion, të materialeve, ngjyrave, formave dhe madhësive të ndryshme.
Elementi themelor që karakterizon një bufe është padyshim kapaciteti , por përveç kësaj është e nevojshme të merren parasysh faktorë të tjerë të tillë si hapësirat në dispozicion dhe mobilimi i dhomës. Një dollap i ulët është ideal për tu kombinuar me një stil modern dhe, falë dyerve dhe sirtarëve, është një mobilje moderne, elegante dhe njëkohësisht e gjerë dhe funksionale, perfekte për tu vendosur në kuzhinë, dhomë të gjallë apo edhe në Dhoma e ndenjes.

Emil është një dollap modern i prodhuar në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që garanton qëndrueshmëri të mirë dhe një dizajn inovativ dhe karakterizohet nga prania e dyerve të shumta (me hapje të kthyeshme djathtas / majtas gjatë montimit dhe mentesha të amortizuara), rafte dhe sirtarë për tu optimizuar dhe organizoni hapësirat në mënyrën më të mirë të mundshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në